Leczenie żylaków. Poradnia leczenia żylaków – Lifemedica Gdańsk

Działająca w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku poradnia chirurgii naczyniowej to idealne miejsce na przeprowadzenie skutecznych zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz rozpoczęcia leczenia chorób układu krwionośnego.

Poradnia Chirurgii Naczyniowej w Centrum Zdrowia Lifemedica powstała na bazie lekarzy specjalistów skupionych wokół Lifemedica w Gdańsku. W jej skład wchodzą doświadczeni lekarze, cechujący się nie tylko dużym doświadczeniem klinicznym, ale również niebagatelnym dorobkiem naukowym. Regularnie pogłębiają swoją wiedzę, prowadząc także badania, uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach oraz spotkaniach ogólnopolskich stowarzyszeń, w których aktywnie działają. Pozwala to na znalezienie optymalnych rozwiązań oraz dobranie odpowiedniej terapii nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Wybór Poradni Chirurgii Naczyniowej w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku gwarantuje także możliwość skorzystania z najnowocześniejszego sprzętu medycznego, co ma niebagatelne znaczenie, zwłaszcza podczas zabiegów ambulatoryjnych. Lekarze mogą się bowiem skupić na najmniej inwazyjnych metodach leczenia, po których powrót do pełnego zdrowia jest szybki, a okres rekonwalescencji skraca się do niezbędnego minimum.

Z jakimi schorzeniami do Poradni Chirurgii Naczyniowej w Lifemedica?

W Lifemedica wykonasz też ambulatoryjne zabiegi leczenia żylaków. Nowoczesne leczenie żylaków laserem, czy zdobywająca wielkie uznanie wśród pacjentów skleroterapia czy też laserowe leczenie żylaków, są zabiegami wykonywanymi podczas jednej wizyty. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, tuż po zabiegu pacjent może opuścić klinikę. Pozwala to na uniknięcie skomplikowanej operacji oraz hospitalizacji.

W Centrum Zdrowia Lifemedica możesz liczyć na kompleksową obsługę. Nie tylko pod względem dostępu do doświadczonych lekarzy. We własnych gabinetach zabiegowych zajmujemy się chirurgią jednego dnia, na miejscu dokonasz też wszystkich, niezbędnych do postawienia diagnozy badań.

Naszym celem jest przede wszystkim trwała poprawa zdrowia pacjentów, więc skupiamy się na metodach docelowych, które leczą nie tylko skutki, ale przede wszystkim niwelują przyczyny chorób układu krwionośnego.